10 Haziran 2016 Cuma

“Masmavi Kafkas göğü altındaki yemyeşil çayırlar” adlı çalışmama;


linkinden ulaşılabilir.


Okuyacak olanlara keyifli anlar dilerim.

acemi.demirci@yahoo.com.tr; 
@AcemiDemirci
Paylaş :

9 yorum:

 1. Elinize sağlık. Yazınızı okurken adeta Iğdır dağları ve ovalarını gezdim, çiçeklerini kokladım, buz gibi sularından içtim. Tebrikler :)

  YanıtlaSil
 2. Ne kadar siirsel bir yaziydi o oyle tebrikler💕 ah o atlar! Foto var mi?

  YanıtlaSil
 3. Bir keşifteyim.Ziyaretime gelmiş, beni onurlandırmış,başarılarla dolu bir yaşam.Doğanın mucizesinin belli ki çoktan farkında ve onu layık olduğu anlatım silsilesiyle taçlandırmış kalemi tecrübeli ve güçlü bir kardeşim.Açıkçası ben profil isminize basıp yola çıkarken, sanki bir erkekle karşılaşacağım düşüncesi vardı.Şaşırdım.Sizi izninizle takip etmek hem yararlı, hem de çok zevkli olacak. Ziyaretiniz için tekrar teşekkürler, sevgilerimle.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Hoş geldiniz. Ne büyük memnuniyet duydum. Ne büyük eksiklikmişiniz...

   Hep erkek sandıklarından bazen kendi resmimi ekliyorum bloguma. Profil isimlerim de kendi adım kadar beni anlatırlar. Hatta daha fazlasını. İkisinin de tarihe dayalı öyküleri var. Demirci'nin öyküsü "Sare ve Anais" adlı hikayemde. Acemi'nin öyküsünü yazalı çok oldu; ancak yayında değil. Vakti var daha. O gerçek bir tarih çünkü.

   İzin istemek mi? Takip için? Hoş geldiniz ve beni çok sevindirdiniz. Öykünüzde bugün çocukluk yetişkinlik çatışması, çocukluğun bir yerlerde hep bulunmasını okurken hasından bir öykü keyfindeydim.

   Bir Ankaralı selamıyla :)) Hüdaydalısından selamlarımla.

   Sil
 4. Ne güzel bir paylaşım olmuş .Elinize sağlık ;)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ne güzel bir ziyaret olmuş. Çok teşekkür ederim. Çok sevgiler :)

   Sil
 5. Merhaba. Yazınız süperdi Tesekur Ederim. Ama Neden kendinize yapmadığınızı cozemedim. Ve Bunun yanında buranın da bakıma ihtiyacı var acilen bu sanatkarlara yakışmıyor.Kaleminiz süper. Ve senelerdir emekleriz var. Ben yapamam diyorsanız.En kissa zamanda izniniz olursa burayı sizin için düzenlemek isterim. Sayqılarımla ..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Aaaaa.... Kamera şakası filan değil, değil mi? Yerde ararken gökte bulmak!!!! Ne zaman başlıyoruz Sevgili, Blog Yazarki? Raporluyken açık televizyondan bolca kulağıma çalınan; ama seyretmediğim -NHK Japon'a yöneldiğim için- "Evim ....." gibi adlarla anılan programlarda evleri baştan aşağı, dişten tırnağa yenilemelerindeki gibi bir şeyin başa gelmesi, blogumun revizyona girmesi... Eeee... Başa gelen çekilirmiş :))))) Şimdiden emeklerin için çok teşekkürler.

   Sil
  2. Istediğin zaman mail atarmısınız. Mesajımı görünce Examplemem@gmail.com

   Sil

İzleyiciler

En çok Okunanlar

Arsiv

Follow by Email

Toplam da

Copyright © Acemidemirci