24 Kasım 2016 Perşembe

“Ay Işığında, Pusta ve Gün Işığında Ruh” adlı çalışmama;


linkinden ulaşılabilir.


Okuyacak olanlara keyifli anlar dilerim.
(Her hakkı saklıdır)

acemi.demirci@yahoo.com.tr;
@AcemiDemirci
Paylaş :

12 yorum:

 1. Ayşei, çok kısıtlı bir zamanda denk geldim yazına sonra devam ederim diye başladım ama bitirmeden başından ayrılamadım. Muhteşem.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bunları duyunca öyle memnun kalıyorum ki. Daha ne duymak istenir ki böylesi bir ifade dışında :))

   Yazıları yazdığım anlarımı görseniz.... İki arada bir derede. Kaç şeyle meşgulken. Son yazımda bu yüzden gözden kaçanlar olmuş. O zaman hem üzülüyor hem utanıyorum. Affınıza sığınarak :)

   Sil
 2. Kaleminize sağlık. İnsanlar yeteneklerinin farkında olmalı, bu farkındalığı yakaladıktan sonra üzerine gitmeli, kendini geliştirmeli... Sevgiler...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben kendi yeteneklerimin üzerine gidemiyorum :)) Ama beni zorlamaları iyi sonuçlar veriyor. Bu blogdan ödüllerime, yazmaya her şey zorlamayla oldu. Yazmak derken zaten hep yazardım da yolun açılması yani :)

   Sil
 3. Teşekkür ederiz ablacım 😚 sevgiler ...

  YanıtlaSil
 4. Yazmak çok güzel :) siz yazın biz okuyalım,tesekkurler paylaşım için

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben teşekkür ederim. Çok memnun kalıyorum bunları okuyunca. Çok sevgiler :)

   Yazma zamanım çok dar. Bazen sonradan fark edebiliyorum o darlığın sonuçlarını. O zaman için daralıyor. Affınıza sığınarak :)

   Sil
 5. Yazı da çiçekte sen gibi ellerin dert görmesin...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkür Mayıs. Çiçek, rüzgarda eğilirken çektim. Bulanık bile o yüzden. Yine de en iyi karelerden. Hayatın rüzgarı da var. Geçenlerde televizyonda bir temizlik işçisinin aslında ressam olmak istediği ve kendi başına resme başlayıp şimdi uluslar arası sergiler açtığı haberi vardı. Çıkış noktan o. Ancak bu herkesin başında. Yaygın bir durum. Yetenekler başka. İşinizi çok sevseniz de yetenek dışında :)

   Sil
 6. bizim ülkede işini seven sayısı çok az yaaa :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bir akrabamız üniversiteden sonra bankacı oldu. Sevmedi. İkinci üniversiteyi okudu. Avukatlık yaptı. Onu da sevmedi. Şimdi evde çocuklarıyla...Bu yazının çıkış noktası bir haber. Bir temizlik işçisi çocukluğundan beri hep tablo yapıyor ve yurt içi ve dışında sergiler açıyormuş. Resim yapmayı daha çok sevdiğinden hep resimle uğraşmak istiyordu.


   Sil

İzleyiciler

En çok Okunanlar

Arsiv

Follow by Email

Toplam da

Copyright © Acemidemirci