6 Mart 2017 Pazartesi

İzninizle ikinci bir duyurum varJ


“Kahve Dumanı” adlı çalışmama;


http://www.kadinhaberleri.com/kahve-dumani-makale,711.html


linkinden ulaşılabilir.


Okuyacak olanlara keyifli anlar dilerim.
(Her hakkı saklıdır)

acemi.demirci@yahoo.com.tr;
@AcemiDemirci
Paylaş :

6 yorum:

 1. Metropol insan doğasına aykırı bir yaşam tarzı. Bundan sebep mutsuz, huzursuz, gergin ruhlar ve bedenler. Bizler doğanın bir parçasıyız. Özümüz doğa, yaradılışımızda doğadan bir parça var. Bu yüzdendir diye düşünüyorum zaman zaman yüreklerin hüzünlenmesi, birşeylere özlem duyması. Yazdıklarını okuyunca doğa canlandı gözümün önünde. Dumanlı dağlar, yemyeşil ağaçlar ve toprak ana. Duman deyip geçmemeli gerçekten. Öyle sihirli bir şey ki okuyunca bana ilk önce dumanı tüten bir fincan kahvenin hayalini kurdurttu hınzırca :) Sonra dumanlı dağlardan kızıl derililerin dumanla haberleşmesini hayal ettim. Çok güzel yerlere götürdün beni canım sağolasın. Yüreğine sağlık, kalemine sağlık. O güzel fotoğrafı çeken parmaklara sağlık.
  Dumanı tüten kahve kokulu selam ve sevgi gönderiyorum sana . İllaki ;) :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Fotoğraf Tokat Taş Han'dan. Çok sevdiğim bir kent. Gitmeyi, görmeyi en istediğim yerlerden. Gezi değil, görev için oradayken çekmiştim.

   Selamını aldım. Benden de Hüdaydalı selamlar :)

   Sil
 2. Büyük şehir,büyük dert diye düşünüyorum çoğu zaman.Doğallıktan uzak,taş ormanların ortasında yeşile hasret insanlar.Hep bir koşuşturmaca,bir yerlere yetişme telaşı var.Bu telaşın içinde bol köpüklü Türk kahvesi herşeyin üstüne dumanı sinmiş bir güzelliktir aslında.Tabii onu da ağız tadıyla içip, dumanının ruhunu sarmasına izin verebilirsen.Kahveyi ve hayal kurmayı seven biri olarak bloğuma isim verirken de bu ikiliyi birleştirdim.Güzel bir yazı olmuş.Yazınızı okuyup nacizane yorumlamak istedim.Şimdi kokuyu almışken sıra kahve içmekte:)Sevgiler...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bu güzel yorumdan mahrum kalmak istemezdim. Çok teşekkür ederim.

   Kahve keyfimiz bol olsun. Sevgiler :)

   Sil
 3. benimkisi sakızlı olsuuuun :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Tamam, sakızlı. Ben de öyle içiyorum :)

   Sil

İzleyiciler

En çok Okunanlar

Arsiv

Follow by Email

Toplam da

Copyright © Acemidemirci