22 Ocak 2018 Pazartesi

Bir müjdeli haber okudum... Tümden gerçek çıkması dileğimle....

Yirmi yıllık parkinson hastasının uyguladığı yöntemle durumunun iyileşmeye yüz tuttuğu haberi ile karşılaşınca çok sevindim bugün.

Bugün, aynı zamanda yeni bir öykümün de yayında olup yer aldığı www.kadinhaberleri.com adlı internet gazetesindeki doktorun da teyidi ile faydası ortadaki bir gelişmeye ilişkin haber, eminim benim kadar  herkesi çok mutlu edecek.
Malum, Babam parkinson hastasıydı. O tipiden hızlı, voleybol oynayan, çok uzun mesafeleri yürümeye doyamayan asker insan.  Yirmi yıl civarında mücadele etti Parkinson ile. Hastalığı iyice yordu. Ama süreç malum. Babam’ı 2014 yılı Haziran’ında kaybettik.

İşte bu nedenle çok duyarlı olduğum bir konu parkinson hastalığı. Elimden gelen en ufak bir katkıyı esirgemeyeceğim bir durum. Bugün bahsettiğim internet gazetesinden okuduğumu da işte yine bu yüzden olabildiğince duyurmak istemekte ve duyanların da duyarmasını beklemekteyim.

İnşallah o hastalık “5. Evre”sindedir artık. Babam’ın mücadelesinin bir kısmını  anlattığım öyküm gibi. Parkinson hastalığında 5.evre son evre ise artık parkinson hastalığının yeryüzündeki son evresidir, 5.evresidir inşallah.

Haber, kızılcık macunu iye durumu iyiye giden yirmi yıllık bir parkinson hastası ile ilgili.
Habere ulaşılacak link:


Umarım kimsenin bu yönteme  hiçbir zaman gereksinimi olmaz; olan var ise de  faydalı olmasını yürekten dileyerek…
(Her hakkı saklıdır)
Ayşei Yasemin YÜKSEL (Acemi Demirci), 22.01.2018
Paylaş :

8 yorum:

 1. heey evet aklımızda olsun ihtiyacı olanlara söleriiiz :)

  YanıtlaSil
 2. Kızılcık macunu ha? Allah Allah umarım gerçekten iyi gelir, şifa verir, biliyorsun benim babamı da parkinson yüzünden kaybettik...:(

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. O hastalıkla uğraşanların da hasta yakınlarının da halini çok yakından bilenlerdeniz biz. O yüzden bu haberin arkasının gelmesini ve gerçek bir umut olmasını yürekten diliyorum.

   Sil
 3. başınız saolsun.. umarım gerçekten çözüm bulunmustur artıkk... gerçi kızılcık macunundan şifa gelmesine de hiç şaşırmadım bence ımkanı var..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok teşekkür ederim.

   Bu haberin ilerisinin olması ve her hastanın bu gelişmeyi yaşamasını nasıl istiyorum :)

   Sil
 4. Ah inşallah çaresi bu kadar basit olsun, herkese şifa ve umut olsun umarım.

  YanıtlaSil

İzleyiciler

En çok Okunanlar

Arsiv

Follow by Email

Toplam da

Copyright © Acemidemirci