1 Şubat 2018 Perşembe

Güneş doğmadan bir başka güneş gibi ay; süper ay

Sabah saat 07:35.

Süper ay birazdan batacak.

Son turfanda gibi anlarında.

Bugün, Ankara.

Bu sabah çektiğim bu kare fotoğraf gruplarım ve blogumda.
(Her hakkı saklıdır)


Ayşei Yasemin YÜKSEL (Acemi Demirci), 
01.02.2018
Paylaş :

4 yorum:

 1. Yanıtlar
  1. :)
   Evet, kendi çekimim...

   Blogumda yalnızca kendi çektiğim kareleri yayınlıyorum. Yalnızca kendi yazdıklarımı yayınlıyorum aynı zamanda.

   Eğer diyelim ki Japon kintsugi sanatı gibi çekme fırsatı bulamadığım bir kare olursa yani Japonya'ya henüz gitmediğimden ve burada da kintsugi sanatı örneğine hiç rastlamadığımdan kintsugi ile ilgili olarak bir defasında internetten bulduğum bir fotoğraf karesini yayınlamak zorunda kaldığım gibi kırk yılda bir başkasının karesini yayınlamak zorunda kalırsam etik olarak da, yasal olarak da o karenin İNTERNETTEN ALINTI olduğunu mutlak belirtirim. Bu bir kez kintsugi bir kez da Greta Garbo fotoğraflarında olmuştu.

   Ayrıca ben sadece yazmıyorum. Fotoğraf da çekiyorum. Resim de çizebilirim eni konu ki herkes ressam olmamı bekliyordu işimin yanı sıra  Örgü de bilirim. Dantel de. Oya örmüşlüğüm de var. Örgü, dantel artık elimde değil. Gözlerim biraz perişandır bu yüzden. Dikiş bilmem. Meraklı da olmadım dikişe. Fidan da diktim, hala da ilk fırsatta fide dikerim, ekerim. Budarım da. Çapa da, bel de yaparım. Daha çok var da, bunlar en belli başlıları ve olmazsa olmazlar…

   Tüm insanların elinden gelenler vardır. İnsanlar tek yönlü olmamalı. Ben bunu uyguladım hep. Önceleri yatkınlıklarım olarak bilinçsizce çizdim, yazdım. Aklım erdikçe bunlar gelişti, anladım ki hayatın bir parçası bunlar. Yani elden gelen ne varsa yetenek olarak elden geldiğince onları yapmalı :)

   Sil
 2. ne güzel çıkmış yaa :)

  YanıtlaSil
 3. Bus abah çektiklerim de çok güzel. Dünküler de :)

  YanıtlaSil

İzleyiciler

En çok Okunanlar

Arsiv

Follow by Email

Toplam da

Copyright © Acemidemirci