17 Mayıs 2019 Cuma


“Kendisinden izin alma fırsatım olmadığından adını  burada şimdilik anmayacağım, ansızın öğrendiği göğüs kanserini yendikten hemen sonra hastalığın sıçraması nedeniyle bir kez daha tedaviye başlayan, otuzlu yaşların başlarındaki güzeller güzeli bir arkadaşa, sonra tüm mücadele verenlere ve ardından tüm kadınlara ithaf ediyorum bu yazımı”
“Sekizde Bir Olmak!” adlı çalışmama;
  

linkinden ulaşılabilir.

Okuyacak olanlara keyifli anlar dilerim.
  (Her hakkı saklıdır)

Ayşei Yasemin YÜKSEL (Acemi Demirci), 17.05.2019


Paylaş :

14 yorum:

 1. of yaaa geçmiş olsun onaaa. sekizde bir senden duydum. ivit iyileşen örnekler varmış demekki. erken teşhis bir de sanırım moral güç yaşama bağlılık filan da önemli. bu hastalıkla ilgili çok iyi bir film var. adı da witt.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bu yazımı, bu hastalığın haftasında yayınlayacaktım; ama beklesin istemedim. Çünkü anlattığım Bartın’da yaşayan kadın, hiç dikkat etmezmiş böyle konulara. Şanslıymış ki tesadüfen fark etmiş. Ya fark etmeseydi! İşte o zaman yazayım istedim bu konuyu. Herkes elinden geldiğince anlatsa iyi olur galiba.

   Çok olumlu, hastadan çok bir hastaya refakat eden biri gibiydi. Öyle sanmıştım. Anlatınca hem şaşırdım hem de çok iyi görünmesi çok sevindirici idi. Dinlerken aklıma sekizde bir oranı geldi. Ve başlığı, o an koydum.

   :)

   Sil
 2. Umarım tamamen iyileşir.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Aynı dilekteyiz.
   Çok sigara içiyordu. Ah, içmeseydi keşke...

   Sil
 3. Çok geçmiş olsun. Allah şifa versin arkadaşınıza.
  Sizi takibe aldım bana da beklerim

  YanıtlaSil
 4. Erken teşhis hayat kurtarır diyip randevuyu 1 sene sonrasında verilen güzel ülkem. Umuyorum sağlıklarına geri kavuşurlar.

  YanıtlaSil
 5. son yazımda bu yazıııın :)

  YanıtlaSil
 6. Çok zor kanser. Hemşirelik okuyorum ve daha ilk senemden stajımı onkolojide yaptım. Çok kötü acılar var orada. Allah yardım etsin şifa versin bu hastalıktan muzdarip olanlara. Arkadaşınıza da bol şifalar diliyorum. İnşallah yakında mutlu haberler alırsınız. Benim ilgilendiğim hastam da meme kanseriydi dolayısıyla çok fazla araştırdım bu hastalığı. Korunmak için en iyisi kendi kendini muayene etmek. Ne kadar erken fark edilirse o kadar iyi. İnternetten bulabilirsiniz kendi kendine muayene yöntemlerini. iyi ve sağlıklı günler dilerim. Deep'ten gördüm ve sizi takibe alıyorum :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Metaanetiniz müthiş. Kana bile bakamayan biri olarak okudum.
   Kimselerin ne hasta ne de hasta yakını olmamasını diliyorum hep.

   Ben de size birazdan uğrayacağım :)

   Sil
 7. Allah yardımcısı olsun. Umarım iyileşir

  YanıtlaSil

İzleyiciler

En çok Okunanlar

Arsiv

Follow by Email

Toplam da

Copyright © Acemidemirci